Hokejové videodokumenty

Vážený hokejový fanoušku, vítej na stránce, kde najdeš odkazy na dokumenty o českém a československém hokeji, o jeho jednotlivých hráčích, klubech, turnajích světových šampionátů a historii jako takové, které je možné shlédnout na jiných webových stránkách, které je nabízejí. Videa, která tu můžeš vidět, a připomenout si tak významná utkání nebo osobnosti české a československé hokejové historie, nejsou vlastněná Archivem, ale jsou veřejně přístupná na jiných webech. Zde jsou odkazy umístěné především pro tvé pohodlí, abys nemusel zdlouhavě hledat po všech možných a nemožných serverech. Ke každému videu připojíme i krátkou anotaci, abys věděl, co tě čeká. Ke všem dokumentům ti přejeme příjemnou zábavu.

Řekli o nás

Vznik tak rozsáhlého projektu, jakým je Archiv českého hokeje, je určitě záslužným počinem, a smekám před těmi, kdo se rozhodli věnovat mu svůj čas.
Jan „Gusta“ Havel – hokejový reprezentant ze 60. let a hráč Sparty Praha
Archiv českého hokeje určitě potěší hodně pamětníků z řad fanoušků, i nás, bývalé hráče, stejně jako ty současné hráče a fanoušky.
Milan Nový – mistr světa 1976 a 1977, hráč Poldi Kladno a Dukly Jihlava
Projekt Archivu českého hokeje má moji plnou podporu a jeho iniciátoři upřímný obdiv. Máte před sebou opravdu hodně práce, ke které vám přeji hodně zdaru!
Zdeněk Palička – bývalý hokejový brankář a předseda HC Vítkovice
Jen tak dál chlapci, rád si s vámi zavzpomínám na svoje hokejové roky!
Josef Sálus – bývalý juniorský reprezentant a brankář Dukly Litoměřice a VŽKG Ostrava
Držím vám pěsti a přeju spoustu spokojených čtenářů a návštěvníků z řad fanoušků i hráčů
František Čech – bývalý hokejový útočník Motoru České Budějovice
Nevím, kdo si na mě pamatuje, ale jsem rád, že se i díky klukům z Archivu českého hokeje stanu ve svých pětaosmdesáti vlastně „nesmrtelným“. Děkuji Jirkovi a celému týmu.
Zdeněk Beran – bývalý hokejový brankář Kladna a Sparty

Partneři