Partneři

     Archiv českého hokeje vznikl s účelem, aby zde našli všechny dostupné dokumenty, informace a statistiky hokejoví fanoušci, žurnalisté, historici, zpracovatelé statistik i samotní hráči, stejně jako sběratelé hokejových artefaktů, kartiček, puků, fotografií a dalších předmětů spojených s ledním hokejem.
    Hokej je však především sportem, který se provozuje za specifických podmínek, ve specifickém vybavení se specifickými pomůckami. Bez výrobců a prodejců těchto pomůcek a vybavení, stejně jako bez těch, kteří pomáhají vytvářet ony specifické podmínky, by nebylo možné provozovat nejrychlejší kolektivní hru světa. A stejně nemožné by bylo zabývat se jako koníčkem například sbírání kartiček, puků, fotek a všech dalších sběratelských předmětů bez jejich výrobců a prodejců.
     Rádi bychom mezi našimi partnery viděli co nejvíce z těch, kteří se podílejí na samotné hře, jakož i ty, kdo o hře přinášejí zpravodajství a informace, a ty, kteří připravují a distribuují všechny ty sběratelské a fanouškovské předměty..
       Kliknutím na logo našeho partnera, u kterého je připojen i krátký popis jeho činnosti, se dostaneš přímo na jeho stránku, kde si tak rovnou, a bez zdlouhavého hledání na internetu, najdeš tu správnou výstroj pro sebe nebo své děti, stejně jako tu najdeš tréninky a tréninkové kempy, který tobě nebo tvým dětem pomohou k lepším výkonům na ledě. Najdeš tu odkazy na provozovatele většiny výše zmíněných činností, jejichž výčet se bude s postupujícím časem jen zvyšovat.
© 2021 Archiv Českého hokeje. Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů
Archiv českého hokeje