Fotogalerie - nejvyšší ligová soutěž

Vážený fanoušku českého hokeje, vítáme tě na stránce kompletní fotogalerie všech zápasů, týmů i jednotlivých hráčů nejvyšší soutěže všech dob. Najdeš zde naprosto neroztříděné fotografie mnoha desítek skvělých profesionálních fotografů, ale i fotografů amaterských, z několika tisíců zápasů nejvyšší soutěže. Pakliže ti nevyhovuje tento systém postupného seznamování se se všemi fotografiemi napříč dekádami, vyhledej si na stránce rozcestníku nejvyšší soutěže nejprve období, ke kterému máš bližší vztah, a dále i příslušnou sezonu, kterou preferuješ. 

Fotografie, které tu uvidíš můžeš sdílet na Stránce skupiny Archivu českého hokeje na Facebooku, a třeba začít s ostatními členy skupiny diskutovat o tom, kdo je na snímku zachycen, z kterého roku nebo akce podle tvého mínění fotka je, a případně diskutovat i na jiné téma. 

Věříme, že se budeš často vracet nejen na tuto stránku Archivu, kde budeme postupně doplňovat fotografie s tematikou nejvyšší soutěže českého a československého hokeje. Přejeme ti příjemnou zábavu.

Pro prohlížení fotogalerie musíš být přihlášen

A pochopitelně, jako vždy u fotografií na tomto webu, nezapomínej, že jejich užití ke komerčním účelům je možné jen se souhlasem držitelů autorských práv. Pokud máš zájem o takové užití některého ze snímků v této fotogalerii, napiš nám kódové označení, které se ti otevře spolu s náhledem fotografie, a my ti zprostředkujeme kontakt na autora nebo držitele autorských práv!