Registrace

Vítáme tě na místě registrace portálu Archiv českého hokeje, a děkujeme ti za tvůj zájem o český lední hokej. Registrací, kterou v několika následujících krocích projdeš, získáš zcela zdarma neomezený přístup do všech složek portálu, kde si budeš moci přečíst všechny tiskové dokumenty, prohlédnout všechny obrazové materiály a zhlédnout všechna videa. Získáš tak i právo volně stahovat všechny fotografie v rozlišení 72dpi, ukládat si do svého počítače kteroukoliv z publikací v nabídce. Pomocí sdílení ve Skupině stránky Archivu českého hokeje na Facebooku budeš pravidelně informován o všech zásadních změnách, nabídkách a novinkách na stránkách Archivu.
V případě, že některý z uveřejněných dokumentů, ať už obrazový nebo textový, zveřejníš na své vlastní stránce, svém blogu nebo svém profilu na některé ze sociálních sítí, jsi povinen tento dokument označit poznámkou, že se jedná o dokument z portálu www.archivceskehohokeje.cz a případně uvést i jméno autora či vydavatele. Profesionální píšící autoři mají možnost oslovit prostřednictvím Archivu držitele autorských práv k zveřejněným fotografiím nebo textům pro jejich případné užití ve vlastním autorském díle, stejně jako reklamní a marketingové firmy a společnosti pro případné užití fotografií ke komerčním účelům.

K registraci vede několik jednoduchých kroků. Vyplň registrační formulář:

Máš již účet? Přihlaš se.

Řekli o nás

Vznik tak rozsáhlého projektu, jakým je Archiv českého hokeje, je určitě záslužným počinem, a smekám před těmi, kdo se rozhodli věnovat mu svůj čas.
Jan „Gusta“ Havel – hokejový reprezentant ze 60. let a hráč Sparty Praha
Archiv českého hokeje určitě potěší hodně pamětníků z řad fanoušků, i nás, bývalé hráče, stejně jako ty současné hráče a fanoušky.
Milan Nový – mistr světa 1976 a 1977, hráč Poldi Kladno a Dukly Jihlava
Projekt Archivu českého hokeje má moji plnou podporu a jeho iniciátoři upřímný obdiv. Máte před sebou opravdu hodně práce, ke které vám přeji hodně zdaru!
Zdeněk Palička – bývalý hokejový brankář a předseda HC Vítkovice
Jen tak dál chlapci, rád si s vámi zavzpomínám na svoje hokejové roky!
Josef Sálus – bývalý juniorský reprezentant a brankář Dukly Litoměřice a VŽKG Ostrava
Držím vám pěsti a přeju spoustu spokojených čtenářů a návštěvníků z řad fanoušků i hráčů
František Čech – bývalý hokejový útočník Motoru České Budějovice
Nevím, kdo si na mě pamatuje, ale jsem rád, že se i díky klukům z Archivu českého hokeje stanu ve svých pětaosmdesáti vlastně „nesmrtelným“. Děkuji Jirkovi a celému týmu.
Zdeněk Beran – bývalý hokejový brankář Kladna a Sparty

Partneři