Dokumenty - Fotogalerie – vše

Milý fanoušku stránek Archivu českého hokeje, vítáme tě ve složce kompletní fotogalerie Archivu. Fotografie pocházejí z nejrůznějších zdrojů, počínaje soukromými archivy hráčů, přes archivy klubů, amaterských fotografů až po produkci fotografů a studií, či redakcí, profesionálních. Tomu odpovídá i nejednotná kvalita jednotlivých obrázků.

Fotografie si můžeš stáhnout pro svou osobní potřebu, ale bez vědomí držitele autorských práv je nesmíš použít ke komerčnímu užití. V případě tvého zájmu o užití jednotlivé fotografie ke komerčním účelům, si prosím poznamenej kód s číslem fotografie, napiš nám o svém komerčním projektu na email redakce, a my ti zprostředkujeme kontakt s držitelem autorských práv.

Přejeme ti dobrý obraz a příjemnou zábavu

Současně žádáme majitele fotografií, negativů nebo diapozitivů s hokejovou tematikou o zapůjčení k jejich digitalizaci, a autory zde uveřejněných fotografií nebo dědice autorských práv, aby kontaktovali redakci webu.

Řekli o nás

Vznik tak rozsáhlého projektu, jakým je Archiv českého hokeje, je určitě záslužným počinem, a smekám před těmi, kdo se rozhodli věnovat mu svůj čas.
Jan „Gusta“ Havel – hokejový reprezentant ze 60. let a hráč Sparty Praha
Archiv českého hokeje určitě potěší hodně pamětníků z řad fanoušků, i nás, bývalé hráče, stejně jako ty současné hráče a fanoušky.
Milan Nový – mistr světa 1976 a 1977, hráč Poldi Kladno a Dukly Jihlava
Projekt Archivu českého hokeje má moji plnou podporu a jeho iniciátoři upřímný obdiv. Máte před sebou opravdu hodně práce, ke které vám přeji hodně zdaru!
Zdeněk Palička – bývalý hokejový brankář a předseda HC Vítkovice
Jen tak dál chlapci, rád si s vámi zavzpomínám na svoje hokejové roky!
Josef Sálus – bývalý juniorský reprezentant a brankář Dukly Litoměřice a VŽKG Ostrava
Držím vám pěsti a přeju spoustu spokojených čtenářů a návštěvníků z řad fanoušků i hráčů
František Čech – bývalý hokejový útočník Motoru České Budějovice
Nevím, kdo si na mě pamatuje, ale jsem rád, že se i díky klukům z Archivu českého hokeje stanu ve svých pětaosmdesáti vlastně „nesmrtelným“. Děkuji Jirkovi a celému týmu.
Zdeněk Beran – bývalý hokejový brankář Kladna a Sparty

Partneři