Naši partneři — vše pro hokej

Milý hokejový fanoušku, vítej na stránce, na které ti Archiv představí své partnery a současně ti umožní na jediném místě nalézt odkazy na stránky těchto partnerů.

Archiv českého hokeje vznikl s účelem, aby zde našli všechny dostupné dokumenty, informace a statistiky hokejoví fanoušci, žurnalisté, historici, zpracovatelé statistik, hokejoví skauti, trenéři, manažeři klubů i samotní hráči, stejně jako sběratelé hokejových artefaktů, kartiček, puků, fotografií a dalších předmětů spojených s ledním hokejem.

Hokej je však především sportem, který se provozuje za specifických podmínek, ve specifickém vybavení se specifickými pomůckami. Bez výrobců a prodejců těchto pomůcek a vybavení, stejně jako bez těch, kteří pomáhají vytvářet ony specifické podmínky, by nebylo možné provozovat nejrychlejší kolektivní hru světa. A stejně nemožné by bylo zabývat se jako koníčkem například sbíráním kartiček, puků, fotek a všech dalších sběratelských předmětů bez jejich výrobců a prodejců.

Rádi bychom mezi našimi partnery viděli co nejvíce z těch, kteří se podílejí na samotné hře, jakož i ty, kdo o hře přinášejí zpravodajství a informace, a ty, kteří připravují a distribuují všechny jmenované sběratelské a fanouškovské předměty.

Kliknutím na logo našeho partnera, u kterého je připojen i krátký popis jeho činnosti, se dostaneš přímo na jeho stránku, kde si tak rovnou, a bez zdlouhavého hledání na internetu, najdeš tu správnou výstroj pro sebe nebo své děti, stejně jako tu najdeš tréninky a tréninkové kempy, který tobě nebo tvým dětem pomohou k lepším výkonům na ledě. Najdeš tu odkazy na provozovatele většiny výše zmíněných činností, jejichž výčet se bude s postupujícím časem jen zvyšovat. Věříme, že tím pomůžeme i vytvoření sblížení jednotlivých představitelů komunity „hokejového národa“ a třeba i jakéhosi klubu, ve kterém si budou jednotliví členové vzájemně poskytovat výhody a slevy. Ale to je zatím jen vize do budoucna.

VŠEM VÝŠE JMENOVANÝM NABÍZÍME BEZPLATNOU A VĚŘÍME, ŽE VZÁJEMNĚ VÝHODNOU, PREZENTACI JEJICH AKTIVIT, SLUŽEB A VÝROBKŮ NA STRÁNKÁCH WEBU ARCHIVU. POKUD MÁTE ZÁJEM, KONTAKTUJTE REDAKCI ARCHIVU NA

redakce@hokej.zelenesvetlo.cz

NAŠI PARTNEŘI

Moje kartičky jsou jedním z výrobců sběratelských hokejových karet. Na základě licence od ČSLH a APK vyrábějí kartičky jak reprezentační, tak i extraligové. Pravidelně navíc pořádají prodejní výstavu a setkání sběratelů kartiček a vlastně veškerého hokejového artiklu, pod názvem EXPO.
Moje kartičky připraví kartičky dle přání tvého klubu nebo týmu

Marken s.r.o. je součástí společnosti eSports, a specializuje se na prodej antikvárních i nových knih, časopisů a DVD se sportovní tematikou, které ve většině případů nenabízí žádný jiný eshop zaměřený na knihy nebo sport. Marken je současně i vydavatelem nových publikací s tematikou ledního hokeje, a v tomto směru se postupně propracovává na samé čelo pomyslného žebříčku vydavatelů hokejových publikací.

Sháníš — li starší knihy, časopisy, kalendáře, ročenky, DVD nebo videokazety o hokeji, není na českém internetu lepší adresa, než marken.cz, takže stačí, abys kliknul myší na logo společnosti a v mžiku se dostaneš na stránky jednoho z prvních partnerů Archivu

Hokejová výroba se zatím ve své činnosti soustředí především na grafiku brankářských masek, ale stejně kvalitně pro vás vymyslí i nové logo týmu, případně zajistí originální polep tvé hokejky

© 2022 Archiv českého hokeje. Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů
Archiv českého hokeje