Nabídka partnerských vydavatelství

Vážený hokejový fanoušku, vítám tě na stránce fanklubu a nabídky knih a publikací z produkce partnerských vydavatelství, nakladatelství ale i z produkce hokejových klubů. Nabídka je průběžně doplňována a aktualizována zde, stejně jako na facebookové stránce Fanklubu.

Nabízené publikace si můžeš objednat buď na webové stránce vydavatele nebo distributora, pokud je součástí nabídky, případně přímo u redakce Archivu na emailové adrese redakce@archivceskehohokeje.cz. Třetí možností je objednání na facebookové stránce Fanklubu. V obou případech objednání přímo u Archivu uváděj prosím kód pro objednání, počet kusů a svou pobočku Zásilkovny, kam ti bude publikace odeslána. Cena uváděná u titulu platí pro objednání přes Archiv, a je včetně poštovného a balného.

Aktuální nabídka publikací:

Kód pro objednání: PP001

Maska – historie používání brankářských laminátových masek v československém hokeji – Jiří Stránský 2022 Marken a Archiv českého hokeje

Kniha vznikla po více než jedné dekádě postupného sběru podkladů, svědectví a fotografií, včetně kontaktu se všemi tehdy žijícími nositeli masek z řad brankářů nejvyšší československé hokejové soutěže v letech 1961 – 1979. Kniha mapuje relativně krátké období, během kterého se v našem hokeji používaly první laminátové ochrany obličeje, do roku 1961 v profesionálním hokeji nepoužívané součástky výzbroje, bez které si dnes hru hokejového brankáře ani nedokážeme představit.

Díky publikaci a kontaktům při z této činnosti získaným, mohly vzniknout i repliky a miniatury všech masek, které se v nejvyšší soutěži v uvedených letech používaly. Tyto repliky a miniatury si můžeš objednat na jiném místě Fanklubu.

Publikace přibližuje vývoj používání masek v našem hokeji, mapuje výrobce masek nejen profesionálních brankářů, a představuje všechny brankáře nejvyšší soutěže i jimi používané masky.

Knihu vydalo po tříletém prodlení nakladatelství Marken, na jehož stránce https://marken.cz/p8531-maska si ji můžeš objednat za 399,-Kč + poštovné. Pro členy Fanklubu nabízím cenu o málo výhodnější. Jako autorovi mi vydavatel poskytuje jednotlivé výtisky za 300,-Kč, a to je také cena, za kterou ti nabízím knihu já, respektive Archiv českého hokeje. Za manipulaci a dopravu až na tebou určenou pobočku Zásilkovny ti bude účtováno 100,-Kč, a celková cena je tak

pro tebe i všechny ostatní členy Fanklubu Archivu 400,-Kč,

a to včetně vlastnoručního věnování od autora.

Řekli o nás

Vznik tak rozsáhlého projektu, jakým je Archiv českého hokeje, je určitě záslužným počinem, a smekám před těmi, kdo se rozhodli věnovat mu svůj čas.
Jan „Gusta“ Havel – hokejový reprezentant ze 60. let a hráč Sparty Praha
Archiv českého hokeje určitě potěší hodně pamětníků z řad fanoušků, i nás, bývalé hráče, stejně jako ty současné hráče a fanoušky.
Milan Nový – mistr světa 1976 a 1977, hráč Poldi Kladno a Dukly Jihlava
Projekt Archivu českého hokeje má moji plnou podporu a jeho iniciátoři upřímný obdiv. Máte před sebou opravdu hodně práce, ke které vám přeji hodně zdaru!
Zdeněk Palička – bývalý hokejový brankář a předseda HC Vítkovice
Jen tak dál chlapci, rád si s vámi zavzpomínám na svoje hokejové roky!
Josef Sálus – bývalý juniorský reprezentant a brankář Dukly Litoměřice a VŽKG Ostrava
Držím vám pěsti a přeju spoustu spokojených čtenářů a návštěvníků z řad fanoušků i hráčů
František Čech – bývalý hokejový útočník Motoru České Budějovice
Nevím, kdo si na mě pamatuje, ale jsem rád, že se i díky klukům z Archivu českého hokeje stanu ve svých pětaosmdesáti vlastně „nesmrtelným“. Děkuji Jirkovi a celému týmu.
Zdeněk Beran – bývalý hokejový brankář Kladna a Sparty

Partneři