Podpora

Vážený fanoušku českého ledního hokeje, vítáme tě na stránce odkazu, kterým jsi zvolil svůj zájem přispívat na provoz redakce Archivu českého hokeje. Velmi si tvůj zájem vážíme a tvůj příspěvek využijeme tím nejlepším způsobem především ke zkvalitnění obsahu jednotlivých složek Archivu.
Svůj finanční příspěvek můžeš poskytnout několika různými způsoby. Ten asi nejjednodušší je odeslání jednorázové částky na náš bankovní účet. Druhou možností je nastavení pravidelné platby tebou zvolené částky na náš bankovní účet. Třetí možností je poukázání finančního daru, a konečně čtvrtou je možnost poukázání sponzorského příspěvku. Výše příspěvku není nijak omezena, ale pochopitelně při částce nad 1 000,-Kč a především u finančního daru nebo sponzorského příspěvku se už jedná o finanční transakci složitějšího typu, a v takovém případě bychom postupovali zcela individuálně a případné poskytovatele takového daru nebo příspěvku žádáme o kontaktování na náš email: redakce@archivceskehohokeje.cz případně telefonicky.

Pro jednorázové nebo pravidelné přispívatele tedy ještě číslo bankovního účtu
240765221/0300
Pro platby ze zahraničí
iban - CZ1203000000000240765221
Do variabilního symbolu prosím uváděj svoje zvolené uživatelské jméno


Ještě jednou ti děkujeme za tvou finanční podporu!

Řekli o nás

Vznik tak rozsáhlého projektu, jakým je Archiv českého hokeje, je určitě záslužným počinem, a smekám před těmi, kdo se rozhodli věnovat mu svůj čas.
Jan „Gusta“ Havel – hokejový reprezentant ze 60. let a hráč Sparty Praha
Archiv českého hokeje určitě potěší hodně pamětníků z řad fanoušků, i nás, bývalé hráče, stejně jako ty současné hráče a fanoušky.
Milan Nový – mistr světa 1976 a 1977, hráč Poldi Kladno a Dukly Jihlava
Projekt Archivu českého hokeje má moji plnou podporu a jeho iniciátoři upřímný obdiv. Máte před sebou opravdu hodně práce, ke které vám přeji hodně zdaru!
Zdeněk Palička – bývalý hokejový brankář a předseda HC Vítkovice
Jen tak dál chlapci, rád si s vámi zavzpomínám na svoje hokejové roky!
Josef Sálus – bývalý juniorský reprezentant a brankář Dukly Litoměřice a VŽKG Ostrava
Držím vám pěsti a přeju spoustu spokojených čtenářů a návštěvníků z řad fanoušků i hráčů
František Čech – bývalý hokejový útočník Motoru České Budějovice
Nevím, kdo si na mě pamatuje, ale jsem rád, že se i díky klukům z Archivu českého hokeje stanu ve svých pětaosmdesáti vlastně „nesmrtelným“. Děkuji Jirkovi a celému týmu.
Zdeněk Beran – bývalý hokejový brankář Kladna a Sparty

Partneři